שאלות ותשובות

ש. מתי יתחילו בפועל הפרסומות שלכם?

ת. יש ברשותנו כבר מס' רב של פרסומות לפרסום, רק כרגע בשלב הראשוני אנחנו ממיינים את עשרות אלפי המצטרפים לפי קטגוריות, כך שלא יישלחו לאנשים פרסומות שאינם מעניינות אותם, או שנוגדות את אורח חייהם, עם גמר המיון הראשוני - נחל בשליחת הפרסומות.

          

ש. למה כדאי לי להצטרף לרשימת מקבלי הפרסומות?

ת. מחקרים רבים מוכיחים כי האדם הממוצע נחשף ביום לכ3,000 מסרים פרסומיים, אנחנו מציעים לך לקבל את הפרסומת ה3,001 רק שבשונה משאר הפרסומות – על הפרסומת הזו אתה מרוויח.

 

 

ש. במה אתם שונים מפלטפורמות פרסום אחרות במדיה הדיגיטלית כגון תפוצת מייל באנרים עיתונים דיגיטליים וכדו'.

ת. הפלטפורמות האמורות הן אכן סנונית של פריצת דרך בפרסום דיגיטלי, אבל 'פרסום  שווה' מציע את הדבר האמיתי, לא עוד פרסומות שקל לנפנף, שמבקשים להימלט מהן, אלא פרסומת מחוזרת המגיעה לסמארטפון - הזירה האישית ביותר ונקודת המפגש האיכותית ביותר במרחב האישי של הלקוח.

יתרון עצום נוסף טמון בכך שלראשונה הוואטסאפ הופך לכלי פרסומי, כך שהיחס לפרסומות שמגיעים דרכו הוא יותר מכבד ומתייחס מאשר פלטפורמות הפרסום האחרות.

 

ש. האם הפרטים שלי עלולים להיחשף או להמסר לצד שלישי?

ת. חברת "פרסום שווה" מתחייבת לא להעביר לאף מפרסם אחר או גוף שלישי נוסף את מספרי הטלפונים והפרטים.

 

ש.  כמה פרסומות ביום אקבל?

ת. בשלב הראשוני לא יותר מפרסומת בודדת ליום, בהמשך אם תרצו לפי בקשתכם לקבל יותר פרסומות ביום כדי להגדיל את סיכוייכם להרוויח יותר - נשלח אליכם כפי הסכמתכם.

 

ש. עולם המדיה מציע מגוון אפשרויות פרסום, למה דווקא אצלכם?

ת. דומה שעוד לא קמה שיטה ש'מתגמלת' את הלקוח – צורך הפרסומת. אינו דומה לקוח שמקבל פרסומת בכפיה ללקוח שמבקש את הפרסומת, ואף מתוגמל ממנה. עובדה זו הופכת את קורא הפרסומת למעורב רגשית וקורא בשקיקה כל מסר שתבקשו להעביר לו.

 

ש. איך תדעו שמקבלי הפרסומות אכן קראו את הפרסומת שנשלחה אליהם?

ת. ראשית, אנו בטוחים שצרכן שמתוגמל על פרסומת ולא מקבל אותה בכפייה - יפתח אותה. שנית, אנו מתכוונים בחלק מהפעמים לתת, מעבר לתגמול על כל קבלת פרסומת, תגמול נוסף ושווה למנויים שיפתחו את הפרסומת ויגלו מעורבות מסויימת לדוגמה ע"י שליחת הודעה חוזרת.  

 

ש. למה צורת הפרסום העיקרית שלכם היא בשליחת הודעות אישיות ולא בקבוצות? זהו פרסום למספר רב של אנשים בבת אחת.

ת. מכיוון שכל הקונספט שלנו הוא להגיע לאפקטיביות מירבית ולגרום לכך שהצרכנים יקראו את הפרסומת להבדיל משיטות פרסום אחרות, אנו מעדיפים להגיע לכל מנוי בצורה אישית לנייד האישי שלו, לעיתים  בקבוצות נאבד את המטרה, מפני שבתוך כל המלל וההודעות שבקבוצות, מסר פרסומי עלול להיעלם. מה גם שרעיון הליבה שלנו הוא לתגמל אנשים על קריאת הפרסומת, ואת זה נוכל לבצע רק בפרסום האישי. עם זאת, קיימת אצלנו פלטפורמה משנית של פרסום במספר עצום של קבוצות או בקבוצות ספצפיות לתחומי עניין.   

 

ש. למה עליי לצרף את המספר שלכם כאיש קשר?

ת. ברשותנו מאגר של עשרות אלפי חברים המעוניינים לקבל פרסומות, הדרך המהירה ביותר לשלוח לכמות כזו של אנשים הוא ע"י רשימת תפוצה, חברת וואטסאפ אינה מאפשרת לך לקבל הודעות ממי שאינו מזוהה אצלך כאיש קשר.

 

ש. האם הפלטפורמה שלכם פועלת גם בחו"ל?

ת. אנחנו כרגע מרכזים את עיקר תחום פעילותנו במדינת ישראל, אך יש לנו מאגר גדול מאד של יהודים תושבי חו"ל המנויים לקבלת הפרסומות, כך שאם מפרסם רוצה להגיע לתפוצה נרחבת של יהודים תושבי חו"ל – אנחנו כתובת אטרקטיבית ואפקטיבית בשבילו.

 

ש. האם אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה?

ת. כמובן! רק שבשונה מסוגי פרסומות אחרים שהייתם רגילים לקבל עד היום בדוא"ל וכדו', כשאתם נאבקים בחוסר הצלחה להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה, כאן, רק תבקשו עוד – כי מכל פרסומת אתם פשוט מרוויחים, וגם - בהודעה קצרה "הסר" תצאו מרשימת התפוצה.

 

ש. האם צרכן חרדי ייחשף לפרסומות בוואטסאפ?

ת. חד-משמעית כן! הציבור החרדי ע"פ הרבנים מתנזר אמנם בחלקו מאמצעי תקשורת דיגיטלית, אך נמצא בהחלט בנוכחות מרשימה בוואטסאפ, הוואטסאפ מאושר כיום במכשירים "מוגנים" ע"י ועדות הרבנים השונות לענייני תקשורת, ואחוז ניכר מהציבור, בכל הגילאים, מחובר אליו בתדירות גבוהה.

 

ש. האם אתם באים כתחליף למשרדי הפרסום?

ת. ממש לא. אנחנו מעמידים את עצמנו לרשות המפרסמים ולרשות משרדי הפרסום, ומעניקים להם כלי חדש איתו יוכלו להשתמש בתבונה למען לקוחותיהם.

יתירה מכך, אנשי פרסום בכירים שליוו את הקמת המיזם הביעו התלהבות ורצון לשתף פעולה מתוך הבנה שמשרד פרסום טוב, הוא משרד אשר דואג לפרוס את תקציב הפרסום של לקוחותיו בין מגוון רחב ואפקטיבי של מדיות שונות.

 

ש. הודעתם שאתם מתחלקים ברווחים עם הנמענים שמקבלים את הפרסומות, מדוע שלא תחלקו בין כולם בשווה סכום כספי.

ת. כמובן שזה לא אפשרי, וגם לא יהיה סכום מינימלי בסיסי אם זה יתחלק בין כולם, לכן החלטנו להתחלק בעמלה עם הלקוחות בצורה של סכום כספי/ כמה סכומים, או מוצרים שווים שאותם המפרסם מעוניין לפרסם, כמובן נשתדל לתת מספר גדול של מוצרים או סכומים כדי שכמה שיותר מלקוחותינו יוכלו לזכות.

 

ש. כמפרסם, האם חלוקת המוצר והגרלתו לא תגזול ממני זמן?

ת. לא! חברת "פרסום שווה" תדאג להגריל בין לקוחותיה ואף לשלוח את המוצר \ הזכייה הכספית אל הלקוח.

 

יש לכם שאלות נוספות ? אל תהססו - תשאלו