קצת עלינו

איך עובדת השיטה?

בבסיס הרעיון של 'פרסום שווה' עומדת חלוקה הוגנת בין המפרסמים, חברת הפרסום, ולשם שינוי... גם בין מקבלי הפרסומות. נשמע בלתי אפשרי או יומרני? חכו רק דקה עד שהתמונה תתבהר במלוא גווניה.

 

'פרסום שווה' פונה בקמפיינים נרחבים לקהל, ובו הוא מציע להם להצטרף לקהל מבקשי הפרסומות דרך הווטסאפ האישי, כשבתמורה, הם נהנים מהמוצרים עליהם הם קיבלו פרסומת.

 

עבור כל פרסומת, ישלם המפרסם עמלה לקהל צורכי הפרסומת. איך? המפרסם יתבקש על ידינו להעניק את המוצר אותו הוא מפרסם או סכום שווה ערך – שיוגרלו בין כל קוראי הפרסומות. על כל הודעה שהצרכן מקבל, יש לו תמורה, בדמות סיכויים לקבל חינם את המוצר, לו הקדיש שניות יקרות מחייו.

 

וכך, במקום להפוך למטרד, "לכפות" את המסר הפרסומי שלכם בכוח על תשומת הלב, הופכים הנמענים למעורבים רגשית, ומצפים לקבל את המסר, עליו הם מתוגמלים בהוגנות.

 

 

פרסום חברתי

למעשה, אנחנו נוטים לקרוא לשיטה "פרסום חברתי", כי לראשונה הוא מציע למקבל הפרסומת תמורה בעד כל שפע תשומת הלב שאנחנו מבקשים ממנו. אולי לא כל אחד ירוויח מקרר בזכות הסכמתו לקרוא את הפרסומת של אמקור, לא בטוח שכל פרסומת של אל על תטיס אותו לסופ"ש זוגי באירופה, אבל הוא בהחלט ראוי ליחס ולסיכוי סביר לצאת מורווח ונשכר

 

 

רשימת המרוויחים

ובקצרה, כך נראית תמונת המצב החדשה, או אם תרצו, רשימת המרוויחים:

 

המפרסם - מצליח להעביר את המסר דרך הודעות ווטסאפ ישירות לאלפי לקוחות שמחכים לו.

 

מקבלי הפרסומת - מצפים בכיליון עיניים למודעת הפרסום הבאה שנותנת להם סיכוי לקבל מוצר שווה או סכום כספי שווה ערך.

 

 

יותר אפקטיביות בפרסום בפחות כסף

משרד הפרסום - במקרה שלנו מדובר בחברה צעירה ודומיננטית העונה לשם 'פרסום שווה', שדורשת עמלה צנועה על הפלטפורמה האפקטיבית שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה. ובקיצור – תשלמו פחות ותיחשפו חשיפה אמיתית ואיכותית למס' רב יותר של אנשים.